Paktaş olarak bizler bir konutun sadece duvarlar, kapılar ve pencerelerden oluşan bir yapı değil, içinde bir hayatların yaşandığı, duyguların paylaşıldığı bir yuva olduğunu düşünüyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bu anlayıştan yola çıktık. Farklı beklentilere cevap verebilecek, içinde yaşayanların yaşama biçimlerine ayak uydurabilecek konutları en kaliteli malzeme ve işçilikle titizlikle oluşturmayı amaçladık, işimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz bu saygı ne mutlu ki her zaman karşılığını buldu. Paktaş olarak Antalya'da kaliteli konut üretiminin lider markası olmayı başardık.

Şimdi bugüne dek yaptıklarımızı bir adım daha ileri taşımayı amaçlayarak son derece iddialı bir proje ile karşınızdayız. Lavanda Evleri kariyerimizde edindiğimiz tüm birikimimizi sonuna kadar yansıttığımız bir proje olarak ortaya çıktı. Doğadan ve insanlığın binlerce yıllık yerleşik geçmişinden ilham alarak oluşturduğumuz Lavanda Evleri'nin sektörümüzde kalıplaşmış pek çok düşünceyi yıkacağına ve bundan sonrası için önemli bir örnek olarak kabul edileceğine eminiz.

Web sitemizde genel bir tanıtımını göreceğiniz Lavanda Evleri projesine ilişkin daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Sizleri daha geniş bir şekilde aydınlatmaktan memnun oluruz.

PAKTAŞ WEB SİTESİ

 

Daima "en iyi" olmak, tek hedefimizdir.